top of page

Hizmetlerimiz

Yapay zeka destekli yöntemlerimiz ve benzersiz yaratıcılığımızla iş hacminizi artırmayı hedefliyor, geniş hizmet alanlarımızla ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak sektördeki başarınızı katlamanıza yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım
ve Geliştirme

İster bir kişisel blog, portfolyo, kurumsal web sitesi ya da e-ticaret platformu olsun; sektörünüze ve işinize uygun SEO uyumlu, modern, kullanıcı dostu ve etkileyici web siteleri oluşturuyoruz. Güncel web teknolojileri ve tasarım trendleri ile her ekran boyutunda ve cihazda kusursuz kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin organik trafiğini artırmak için web sitenizin içeriğinden altyapısına kadar olan tüm yönlerini optimize ederek SERP sıralamasını artırıyor, hedef kitlenizin sizi daha hızlı bulmasını sağlıyoruz. Bu süreçte tüm SEO bileşenlerini yapay zeka araçlarımız sayesinde etkili bir şekilde uyguluyoruz.

Dijital Pazarlama

Yüksek performanslı kampanyalarla hedef kitlenize doğru zamanda doğru mesajı en düşük maliyetle iletiyoruz. Performans odaklı yaklaşımlarımız ve düzenli optimizasyonlarımızla dönüşüm oranlarınızı ve yatırım getirinizi maksimize ediyoruz.

E-Ticaret Yönetimi

Stok yönetimi, ödeme ve kargo entegrasyonlarımız sayesinde müşterilerinize kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Daha geniş bir kitleye ulaştırmak için işinizi Trendyol, Amazon vb. gibi pazaryerlerine taşıyor ve yönetiyoruz.

Blog Yazımı ve

İçerik Üretimi

Dijital dünyada web sitenizin sesini duyurmak için yapay zeka desteğiyle hedef kitlenize uygun, özgün ve SEO uyumlu blog yazıları ve içerikler üretiyoruz. Arama motorlarına uygunluğu maksimize ederek özgün ve kaliteli içeriklerle organik trafiğinizi artırıp sizi sektörünüzde bir adım öne taşıyoruz.

Sosyal Medya

Yönetimi

Özgün içerikler, düzenli paylaşımlar ve etkili hashtag stratejileriyle sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Özenle oluşturduğumuz gönderi takvimleriyle içeriklerinizi zamanında ve etkili bir şekilde paylaşıyoruz. Influencer iş birlikleri ve çekilişler düzenleyerek etkileşiminizi artırıyoruz.

bottom of page